Posted by admin On Październik - 10 - 2017

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.