Posted by admin On Październik - 10 - 2017

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, które używane są w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, jakie obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też firmy krajowe, producenci następujących marek np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.